Sobre el nombre de punts fixos per a una aplicació d'un graf connex finit / Sobre el nombre de punts fixos per a una aplicació d'un graf connex finit

Translated title of the contribution: Sobre el nombre de punts fixos per a una aplicació d'un graf connex finit

Research output: Contribution to journalArticleResearch

Translated title of the contributionSobre el nombre de punts fixos per a una aplicació d'un graf connex finit
Original languageMultiple languages
Pages (from-to)101-104
JournalPublicacions Matemàtiques
Volume21
DOIs
Publication statusPublished - 1 Jan 1980

Cite this