Invariants modulars i reducció estable

Research output: Chapter in BookChapterResearch

Original languageCatalan
Title of host publicationL'algoritme de Liu per a corbes de gènere dos.
Place of PublicationBarcelona (ES)
Pages87-109
Number of pages22
Edition1
Publication statusPublished - 1 Jan 2007

Publication series

NameNotes del Seminari de teoria de Nombres; 16

Cite this

Bars Cortina, F. (2007). Invariants modulars i reducció estable. In L'algoritme de Liu per a corbes de gènere dos. (1 ed., pp. 87-109). (Notes del Seminari de teoria de Nombres; 16)..