The Cuntz semigroup, the Elliott conjecture, and dimension functions on C*-algebras

Nathanial P. Brown, Francesc Perera, Andrew S. Toms

Producció científica: Contribució a una revistaArticleRecerca

65 Cites (Scopus)
Títol traduït de la contribucióThe Cuntz semigroup, the Elliott conjecture, and dimension functions on C*-algebras
Idioma originalMultiple languages
Pàgines (de-a)191-211
RevistaJournal für die Reine und Angewandte Mathematik
Volum621
Estat de la publicacióPublicada - 1 de gen. 2008

Com citar-ho