No periodic orbits in the Bianchi models B

Jaume Llibre, Jiang Yu

Producció científica: Contribució a una revistaArticleRecercaAvaluat per experts

Resum

© 2018 Elsevier B.V. In this paper we prove that the Bianchi models B do not have periodic solutions.
Idioma originalEnglish
Pàgines (de-a)32-37
RevistaJournal of Geometry and Physics
Volum128
DOIs
Estat de la publicacióPublicada - 1 de juny 2018

Fingerprint

Navegar pels temes de recerca de 'No periodic orbits in the Bianchi models B'. Junts formen un fingerprint únic.

Com citar-ho