Conway spheres as ideal points of the character variety

Luisa Paoluzzi, Joan Porti

Producció científica: Contribució a una revistaArticleRecercaAvaluat per experts

Resum

We prove that any Bonahon-Siebenmann family of Conway spheres for a hyperbolic link is associated to an ideal point of the character variety of the link. © 2011 Springer-Verlag.
Idioma originalEnglish
Pàgines (de-a)707-726
RevistaMathematische Annalen
Volum354
Número2
DOIs
Estat de la publicacióPublicada - 1 d’oct. 2012

Fingerprint

Navegar pels temes de recerca de 'Conway spheres as ideal points of the character variety'. Junts formen un fingerprint únic.

Com citar-ho