A proof of Carleson's ε2-conjecture

Benjamin Jaye, Xavier Tolsa, Michele Villa

Producció científica: Contribució a una revistaArticleRecercaAvaluat per experts

1 Citació (Scopus)

Resum

In this paper we provide a proof of the Carleson ε2-conjecture. This result yields a characterization (up to exceptional sets of zero length) of the tangent points of a Jordan curve in terms of the finiteness of the associated Carleson ε2-square function.
Idioma originalEnglish
Pàgines (de-a)97-161
Nombre de pàgines65
RevistaAnnals of Mathematics
Volum194
Número1
DOIs
Estat de la publicacióPublicada - 1 de jul. 2021

Fingerprint

Navegar pels temes de recerca de 'A proof of Carleson's ε2-conjecture'. Junts formen un fingerprint únic.

Com citar-ho